הסרת כתם לידה – בעד ונגד

הסרת כתם לידה – בעד ונגד

יש לכם כתם לידה שאתם חושבים להיפטר ממנו? מצד אחד אתם יודעים שמדובר בנגע טבעי, אבל מצד שני בא לכם מראה גוף חלק ואסתטי? מרגישים שקשה לכם לקבל החלטה? קבלו את כל האינפורמציה הדרושה לכם שתסייע לכם להגיע למסקנה הנכונה ביותר עבורכם.

מדוע אנשים מסירים כתם לידה?

נכון, כתם לידה הוא נגע טבעי, אנחנו נולדים אותו, והוא תופעה שמשותפת לבני אדם רבים. ובכל זאת, המציאות מלמדת, שברחבי העולם, מטופלים רבים מחליטים להסיר כתם לידה מאחר שהנגע, גם אם הוא קטן ונראה שולי, מפריע להם. אנחנו מצויים בעידן שבו ישנה חשיבה עליונה לאסתטיקה באיכות גבוהה: אנחנו משקיעים בטיפוח הגוף, במראה החיצוני, מוציאים כסף כדי להסיר שערות גוף ונוטים לשאוף למראה גוף כמה שיותר חלק ונקי מבחינה קוסמטית. במציאות כזו, ניתן להבין מדוע כתם לידה, גם אם הוא קטן בממדיו ומתפרס על פני שטח זעיר, הוא מכשול בדרך אל המראה הקוסמטי המושלם. בקונטקסט האמור, רבים יחליטו להסיר את כתם הלידה.

לדידם, פעולת ההסרה, על אף שהיא נחשבת לניתוחון של ממש הכולל שימוש בסכין מנתחים, מתגמדת לעומת היתרונות שניתן להשיג דרך הסרת כתם הלידה. מעבר לכך, כיום, ישנן שיטות טיפול אלטרנטיביות, כמו השיטה ההומיאופתית, המאפשרות לטפל בכתם הלידה בדרכים טבעיות וידידותיות יותר, הנחשבות פחות פולשניות ושגם לא כרוכות לא בהיוותרות צלקת וגם לא בכאבים.

מדוע יש כאלה המתנגדים להסרת כתם לידה?

על בסיס האמור לעיל, נשאלת השאלה מדוע לא להסיר את כתם הלידה? ובכן, ישנם מי שיגידו שכתם לידה הוא מתנה שנולדנו איתה, וככזו, עלינו ללמוד לקבלה. עבור אנשים כאלה, קבלת כתם הלידה והיכולת לחיות איתו באהבה הן דרך ללמוד לאהוב את עצמינו כפי שאנחנו: עם היתרונות והמגרעות שלנו. התומכים בהשארת כתם הלידה כפי שהוא יאמרו, שהתהליך הזה, במסגרתו נלמד לקבל כל נקודה קטנה בגופינו, גם אם בתחילה לא מאוד אהבנו אותה, הוא מעצים, מעצב ומצמיח.

לקרוא ולהעמיק באינפורמציה הנידונה לפני שמקבלים החלטה

כך או כך, תהא הבחירה ככל שתהיה- לבצע הסרה של כתם הלידה או לא- חשוב להעמיק בלימוד של שתי האופציות ולקבל עליהן מידע רב יותר. רק כאשר יש לנו תמונת ידע רחבה דיה, שכוללת את כל הפרמטרים הנוגעים לסיטואציה ושנותנת את הדעת לכל המשתנים, נוכל לקבל את ההחלטה שהיא המיטבית עבורנו. לכן, מומלץ להיעזר ברשת האינטרנט, לשמוע סיפורים של בעלי כתמי לידה שבחרו ללמוד לחיות איתם באהבה לעומת כאלה שהחליטו להסירם, ולהכריע את הדילמה רק כאשר יש תחושת ביטחון מלאה כי זוהי ההחלטה הנכונה.

Written by GoArticle

Leave A Reply